Nie tak dawno mieliśmy okazję przeprowadzić audyt pensjonatu Admirał w Jastarni dla biura podróży Wakacje Non Stop. Firma poza wycieczkami zagranicznymi zajmuje się także polską ofertą noclegową. Obiekty w Polsce które polecają są dokładnie sprawdzane i rekomendowane przez klubowiczów Holiday Time Club. Do klubu każdy może dołączyć spełniając odpowiednie kryteria i przechodząc test. Brzmi strasznie? Nie jest!

Pensjonat Admirał w Jastarni znajduje się przy samej zatoce. Widać go z głównej ulicy także dojazd nie stanowi problemu. Na pierwszy rzut oka wygląda jak nowy. Ściany białe, trawa w okół równo przystrzyżona. Czujemy się zachęceni do wejścia. Znajduje się tu także niewielki plac zabaw.

Wnętrza korytarzy luksusowe. Wszędzie czysto. Barwy dobrane idealnie i wszystko tworzy spójną całość.

Jesteśmy dwie godziny przed czasem i zastanawiamy się czy dostaniemy od razu pokój. Nasze wyjście awaryjne to jazda na Hel i podziwanie fok. Nasz pośpiech nie stanowi problemu i zostajemy wpuszczeni do pokoju.

Wnętrze apartamentu można rzec jak w domu. Wygodne łóżka i sofy. Kolory stonowane. Miło i wygodnie. Na wyposażeniu pokoju jest czajnik i zastawa aby zrobić sobie kawę oraz lodówka. Na dole pensjonatu znajduje się restauracja z kącikiem dla dzieci. Jedzenie smaczne a ich lody z polewą malinową zwalają z nóg.

Spędziliśmy tu miły weekend. I z czystym sumieniem możemy polecić.

Ps: Room service działa bez opłaty. Jest to bardzo wygodne mająć dzieci, które po dniu wrażeń śpią w łóżkach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA