W Pieninach byliśmy dawno temu przejazdem. Zwiedziliśmy wtedy tylko Wąwóz Homole. Tym razem mieliśmy przyjemność pobyć w tych rejonach 3 dni. Chyba nie muszę pisać, że mój notes miał zapisanych parę kartek, co koniecznie muszę zobaczyć.  Nie zobaczyłam wszystkiego. Mam pretekst aby tam wrócić.

Nocowaliśmy w Apartamentach Kornaje, które znajdują się w pięknej okolicy. Między dwoma rezerwatami i wąwozem. Muszę ostrzec że nawigacja w tym rejonie może zgłupieć, co i nam się przydarzyło. W Jaworkach przy moście zamiast skręcić na prawo na Białą Wodę, nawigacja kazała nam skręcić na lewo. Na szczęście właściciele byli cały czas dostępni przy telefonie i nas właściwie pokierowali. Już parkując samochód wiedziałam, że będzie to kapitalne miejsce.

Po podwórku spacerował sobie kucyk (sąsiadów, ale lubi zwiedzać okolicę), a na placu zabaw bawiły się dzieci innych wczasowiczów. Chłopcy oczywiście pierwsze kroki skierowali do konia, a potem zaraz pobiegli na plac zabaw.

W tym czasie ja szybko pobiegłam do naszego apartamentu. Mogłam spokojnie się rozejrzeć i porobić zdjęcia, zanim chłopcy zrobili totalny kipisz. Zdradzę Wam małą tajemicę. Zawsze wchodząć do jakiegokolwiek pensjonatu mam już przyszykowany i włączony aparat. I zaczyna się nierówna walka. Ja kontra Szymek i Kuba. Ja robię zdjęcia, oni robią bałagan.

Do dyspozycji mieliśmy salon z aneksem kuchennym, drugi pokój w którym spali chłopcy i łazienkę. Z obu pokoi można wyjść na taras.

W kuchni wszelkie niezbędne akcesoria. Zrobienie posiłku nie stanowi problemu.

Pierwszy raz oprócz stołu dla dorosłych, mieliśmy także stolik dla dzieci. Taka namiastka domu, bo mamy taki sam tylko w innym kolorze.

Łazienka czysta z ogrzewaniem podłogowym. Trzy dni chodzenia na boso. Błogo 🙂

Na zewnątrz plac zabaw, trampolina i baseny. Szkoda, że pogoda już była jesienna bo z chęcią byśmy się popluskali.

Bawiliśmy się świetnie co można zobaczyć na naszym filmie:

 

Zapraszam również na kanał youtube Apartamenty Kornajegdzie można zobaczyć jak się tam można bawić zimą. Ja już mam ochotę się ponownie pakować.

Dane adresowe:

Apartamenty Kornaje

ul. Biała Woda 59

34-460 Jaworki (Szczawnica)

strona internetowa KLIK