DinoPark w Libercu znajduje się w centrum handlowym przy samym rynku. Hotel Babylon w którym nocowaliśmy znajduje się 10 minut spacerkiem od rynku.

Takiego miejsca bardzo brakuje mi w Polsce.  DinoParków jest u nas mnóstwo, ale ani jeden nie jest zadaszony. Przez sezon zimowy moje dzieci strasznie cierpią nie mogąc odwiedzać swoich przyjaciół.

 

 

Wchodzimy do marketu i udajemy się na samą  górę.

 

W środku jest ciemno. Chłopcy z początku się boją. Wskakują nam na ręce i bacznie się wszystkiemu przyglądają. Po paru minutach aklimatyzacji dzielnie maszerują.

 

Dinozaury ruszają się i ryczą.

 

Poza figurami gadów czeka tu nas sporo innych atrakcji. Spacerując między dinozaurami trzeba uważać na deszcz tropikalny. Oj można zmoknąć.

Między dinozaurami i nad nimi biegnie ścieżka zdrowia dla dzieci. Przeszłam całą z Kubą. Szymek wolał oglądać ze stabilnego podłoża. Więcej widać na filmie.

 

 

 

Cały dinoPark znajduje się na 2 poziomach.

 

Wyszalarnia dla dzieci. Obok kawiarnia dla rodziców. Ogromna piaskownica ze szkieletem. Samolot, ścieżka dla pojazdów, i dino robot. Nudzić się tu nie można.

 

 

 

Coś dla ludzi o mocnych nerwach. Mój Kuba bardzo lubi prehistoryczne oceanaria. Szymek widział, nie chce tam wchodzić ponownie.

 

Marzę o tym aby podobny DinoPark jak w Libercu powstał w Polsce.

Strona internetowa KLIK

Nasz film: