Opowiem Wam dziś o fajnym miejscu w Opolu – HopLandia. Był ktoś z Was? Rewelacja dla dzieciaków, nawet tych najmniejszych. Warto przejechać się nawet mieszkając kawałek drogi od Opola. Dzieciaki po prostu tracą poczucie czasu pośród wszystkich atrakcji oferowanych przez salę zabaw HopLandia. Ogólnie to my dorośli mamy święty spokój na kilka godzin, no może oprócz rodziców tych najmłodszych milusińskich, oni mogą, a wręcz muszą wraz z dziećmi się bawić. Te nieco starsze znajdą się pod opieką kilku osób z obsługi, tak że nie ma strachu. Nic złego się naszym pociechom nie stanie. Wszędzie jest tak fantastycznie kolorowo i bajkowo. Na ścianach znajdują się rysunki inspirowane bajką „Madagaskar”. Dzieci czasem witają lubiane postaci z bajki, Melman, król Julian, Kowalski.

 

To jedna z największych w Europie „dmuchanych” sal do zabawy. Z atrakcji, jakie tu znajdziemy to między innymi zjeżdżalnia pontonowa, rozkoszna strefa malucha z kulkowym basenem, dmuchane tory przeszkód, ogromna dmuchana poduszka do zabawy, trampoliny z basenem z gąbkami, dmuchany plac zabaw czy tez kącik maluszka z magicznymi magnetycznymi klockami. Zjeżdżalnie z wejściem poprzez ogromną głowę tygrysa z wystającymi kłami, wchodzi się po tygrysim języku. Wow! Tyle tego, że dzieciaki nie wiedzą z czego najpierw skorzystać. Okrzyki radości jakie słyszy się podczas zjazdu z pontonowej zjeżdżalni są nie do podrobienia. Poziom natężenia radości z górnej półki. Na twarzach dzieciaków uśmiech i ogromne zadowolenie.

Rodzice mogą w tym czasie odpocząć w wygodnych fotelach patrząc na zabawę swoich pociech. Można ich obserwować ma monitorach. Podgląd jest z całej sali.

Fajnym pomysłem mogą być imprezy urodzinowe organizowane przez HopLandię. Wyobraźcie sobie salę z podłogą przypominającą wody oceanu, a na nich ustawiony żółty stół i krzesełka w tym samym kolorze dla jubilata oraz jego gości. Ściany o ile mnie wzrok nie mylił przedstawiały dżunglę z postaciami z bajki Rio, również świetnie znanej dzieciakom. W takim klimacie nie można się źle bawić. Z informacji jakie udało mi się uzyskać urodziny w tym kolorowym miejscu trwają 3 godziny, a rodzice mają do wyboru dwa pakiety do wyboru. Jeden posiada w nazwie „All Inclusive” 😉 , z wydrukowanymi zaproszeniami dla gości. Fajna pamiątka i niezapomniane wrażenia.

Duży plus za bezpieczeństwo oraz drugi za opiekę nad dziećmi. Nie widziałam tam nikogo zagubionego pod ścianą. Wszystkie dzieci się znakomicie bawiły. Zakres wieku to od 2 do 12 lat, choć przyznam, że i mnie korciło, by zanurzyć się w basenie pełnym piłeczek lub gąbek, czy też poskakać na trampolinie. Podobno w każdym z nas tkwi dziecko.

Jest niedrogo, interesująco, wesoło, kolorowo i ogólnie rewelacyjnie.Sala się rozrasta, może więc kolejnym razem będzie jeszcze więcej atrakcji, kto wie.

Dzieci całą drogę powrotną o niczym innym nie mówiły a w domu trzeba było obiecać, że kiedyś tam wrócimy. Po dniu pełnym zabaw wieczorem padli jak muchy, a śniły im się zapewne kolorowe postaci z bajek na trampolinach.

Strona www—> http://hoplandia.pl/