Czy lubiliście w szkole fizykę? Ja nie bardzo i przypuszczam, że większość osób także. Może, gdyby była prowadzona w sposób bardziej obrazowy trafiłaby do mnie bardziej. No cóż nie była… Za to wystawa w Katowicach „Lecimy w kulki” trafia do mnie jak najbardziej.

W sali rozstawione są różne urządzenia które mają pobudzić naszą wyobraźnię, nauczyć kreatywności i zainspirować do tworzenia nowych rozwiązań.

Znajdziemy tu eksponat zrobiony z klocków lego. Można zagrać w inny niż nam znany bilard. Poznać różne rodzaje ruchu. Poćwiczymy tu zręczność i opanowanie. Zarówno dorośli jak i dzieci będą się świetnie bawić. 10 różnych urządzeń zapewni nam ogrom frajdy i uśmiechu na twarzy.

Cena za wstęp:

Sobota i Niedziela 1 osoba 10zł, dwie osoby po 9zł każda, 3 osoby i więcej po 8zł każda, Poniedziałek-Piątek , 1 osoba 9zł, dwie osoby po 8zł każda, 3 osoby i więcej po 7 zł każda, dzieci do lat 3 wchodzą gratis.

Wystawa „Lecimy w kulki” znajduje się aktualnie w Katowicach przy ul. Gliwickiej 44 w Cinema City – Punkt 44. Wejść można od strony ulicy jak i przez wejście do kina.

Strona internetowa KLIK

Bawiliśmy się wyśmienicie co widać na zdjęciach i filmie.