Wiele razy jadąc do Wisły czy Szczyrku przejeżdżaliśmy obok tej restauracji. Zawsze przyciągała nasz wzrok. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić jak tam jest. Sprawdziliśmy od której pizzeria jest czynna i w drogę.  Niestety samolot jest jeszcze zamknięty. Do wnętrza można wejść od maja. Jest tam zachowana cała kabina pilota. Zależało mi aby wejść do środka. No trudno pojedziemy jeszcze raz. 

Gdy złożyliśmy zamówienie mieliśmy czas aby sobie pospacerować. Obeszliśmy samolot parę razy. Chłopcy zachwyceni. Szymek ciągle pytał czy gdzieś lecimy.

Pizzeria „Odlotowa” mieści się obok autentycznego samolotu IŁ-18, który w okresie wiosenno-letnim przeznaczony jest do dyspozycji gości. Lokal położony jest przy głównej trasie na Wisłę A81 w miejscowości Zbytków ok. 10km przed Skoczowem.

Pizza wyśmienita. Wybraliśmy na grubym cieście.  Dzieci wcinały aż im się uszy trzęsły. Ja sama dawno nie jadłam tak dobrej. Te na dowóz w naszym mieście mogą się schować J I nie jest to post sponsorowany. Naprawdę warto tam jechać.

Na koniec dzieci odkryły opony poustawiane w rzędzie jedna za drugą. Taki niepozorny plac zabaw a mnóstwo frajdy.

 

Strona internetowa KLIK

Facebook KLIK