Ośrodek wypoczynkowy „IGOR” w Zarzeczu (pow. żywiecki) to bardzo kameralne miejsce. Znajdują się tu 4 domki letniskowe. Można przyjechać większą rodziną czy z przyjaciółmi. Ma się wtedy do dyspozycji cały ośrodek :). Obok domków znajduje się plac zabaw oraz miejsce na grilla czy ognisko. Bardzo żałuję że wieczorem zaczęło padać, bo miałam ogromną ochotę na wieczór przy ognisku.

Ośrodek jest położony bardzo blisko jeziora. Można dojść spacerkiem.

Dojazd także jest prosty- droga nr 69 Bielsko-Biała-Żywiec, na wysokości miejscowości Pietrzykowice (koło składu budowlanego) skręcić w ul. Beskidzką, następnie prosto ok. 1,5 km – w odległości kilkudziesięciu metrów za Domem Strażaka skręcić w prawo w ul. Pogodną, która łączy się z ul. Kwiatową. Ośrodek znajduje się po lewej stronie.

Domki pachną jeszcze nowością. Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. U góry są dwie sypialnie. Na górę prowadzą dość strome schody. My już takie przerabialiśmy parę razy i chłopcy potrafią po nich skakać lepiej niż ja. Wolę uprzedzić tych, co mają maluszki ciekawe świata. Wyposażenie jest bardzo zadowalające. W kuchni wszystko co jest niezbędne do przygotowania posiłków.

Jak tylko przebywaliśmy w domku chłopcy kursowali między nim, a placem zabaw. Najbardziej oblegana była trampolina.

Atutem ośrodka jest także lokalizacja. Bardzo blisko jest do Żywca, Szczyrku czy Międzybrodzia Żywieckiego. Staraliśmy się to wykorzystać. Na tyle, na ile pogoda nam pozwoliła. A była dla nas dość łaskawa.

Możemy z czystym sumieniem polecić ten ośrodek rodzinom z dziećmi.

Nasz filmik:

Strona internetowa KLIK