Sal zabaw przybywa w zastraszającym tempie. Nie ma chyba miasta które by jej nie posiadało.  Jak nie mam w danym miasteczku to jest obok. Odwiedzamy wiele z nich, Większość nie ma się co oszukiwać jest podobna do siebie. Małpie gaje, ślizgawki i kulki. Dziecięcy raj. Dzieci często nie widzą tego co widzą dorośli. Dla właścicieli jest to też ciężki biznes. To nie lada wyczyn wymyśleć coś innego, innowacyjnego aby przyciągnąć nowych klientów. W tych czasach trzeba umieć się wyróżnić. Sala zabaw Planeta 2G to nie tylko małpi gaj. Budynek w którym znajduje się bawialnia jest podzielony na parter i piętro. Na dole znajduje się labirynt laserowy- zabawa dla starszych dzieci bądź też dorosłych. Sądzę, że nie jeden tatuś miałby ochotę tam pobiegać. Na górze znajduje się sala zabawLabirynty, kulki, ślizgawki trampolina– to co wszyscy znamy. Jest też wydzielona mniejsza strefa dla maluszków. Ogromny plus. Roczniak nie pójdzie sam brykać po labiryntach. Dla rodziców przyszykowano kawiarnię i sklepik. Od niedawna są serwowane lody ICE’N’GO. To nowość której nie spotkaliśmy jeszcze w żadnej sali zabaw. ICE’N’GO! jest deserem mrożonym, przygotowywanym ze świeżego mleka, śmietany, owoców i soków owocowych oraz naturalnych aromatów. Bez dodatku cukru. Warto spróbować.

Jednak największa atrakcja czeka na dzieci na podwórku. Dwa dmuchańce: rakieta oraz ściana wspinaczkowa. Do rakiety można wejść do środka a tam czeka na dzieci dmuchana zjeżdżalnia i przeszkody do pokonania. Aby wejść trzeba się zmierzyć z wiatrem czego dzieci początkowo mogą się obawiać (widać na filmie), jednak gdy tylko znajdą się w środku gwarantuję, że szybko nie wyjdą. Ostatnią atrakcją jest basen z dmuchanymi kulami. Dzieci ochoczo wchodzą do środka i brykają po wodzie.

Planecie 2G panuje świetna rodzinna atmosfera. Nic dziwnego bo prowadzą ją dwie siostry. Dzieci właścicielek są pierwszymi testerami i recenzentami przygotowywanych nowości. Planów jest wiele o czym rozmawialiśmy przy kawie. Trzymam mocno kciuki za powodzenie, bo moje serce zawsze skradają miejsca prowadzone z pasją.

Zerknij na fb: Planeta 2G