Lubimy sale zabaw. Jest to świetna alternatywa na pochmurne dni. Lubimy różnorodność, więc odwiedzamy różne sale. Szukamy zawsze czegoś nowego. Same kulki już nam nie wystarczają i szybko nudzą chłopców. Mali odkrywcy potrzebują dodatkowych bodźców. 

Ostatnio odwiedziliśmy salę zabaw Radocha w Pszczynie. Co ma do zaoferowania? Przede wszystkim wielką przestrzeń. Jestem pod wrażeniem wielkości labiryntów.

Główne atrakcje dla starszych dzieci (3-11 lat) to:

• czteropoziomowy labirynt (wysokości ok. 6 m) wypełniony różnego rodzaju przeszkodami o zróżnicowanej skali trudności i łącznej powierzchni ok. 350 m²

• cztery zjeżdżalnie (w tym jedna o długości 6 m)

• ogromny basen wypełniony po brzegi niezliczoną ilością kolorowych piłeczek

• armatki pneumatyczne

• dmuchany zamek do skakania

• ścianka wspinaczkowa

• automaty do gier

Gdy dzieci szaleją, rodzice mogą odpocząć w kawiarni na piętrze. Czeka tu wygodny fotel i pyszna kawa. Jest możliwość ze skorzystania ze stanowisk komputerowych i dostępu do internetu.

Jest także prasa i telewizor.

Zaraz przy kawiarni znajduje się kącik dla maluszków. Przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat. Moi chłopcy także w nim się świetnie bawili. Czasem mam wrażenie, że lubią się znów poczuć jak maluszki i na nowo odkrywać zabawki dla nich przeznaczone.

Jednak korytarze pełne przeszkód, nowych wyzwań to coś co tygryski kochają najbardziej. Rodzice/opiekunowie mogą również wspomagać swoje dzieci w pokonywaniu zawiłości czteropoziomowego labiryntu podążając specjalnie do tego celu przygotowanymi korytarzami obiegającymi całą jego konstrukcję. Bardzo mi się taki pomysł spodobał.

Rodzice których dzieci dopiero zaczynają przygodę z przeszkodami są spokojniejsi o swoje pociechy. Dla mnie była to możliwość porobienia zdjęć. Na ogół na salach zabaw rodzice nie mają możliwości kontrolowania tego co robią dzieci. Stoją na dole i krzycząc do góry starają się pomóc. Dość frustrujące. Tu można tego uniknąć.

Wyposażenie sali posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, gdyż zostało dobrane w trosce o bezpieczeństwo każdego dziecka. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby bezpieczeństwo dzieci nie budziło żadnych wątpliwości rodziców/opiekunów.

W Sali Zabaw można zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Na małych solenizantów i ich gości czekają trzy specjalnie do tego celu przygotowane salki urodzinowe.

I kolejny plus w naszych oczach za atrakcję której jeszcze na salach nie spotkaliśmy. Ścianka do wspinaczki. Do pewnej wysokości dzieci mogą się wspiąć bez zabezpieczeń. Jeśli okaże się, że chcą się wdrapać ciut wyżej trzeba skorzystać z asekuracji.

I dmuchany zamek. Znacie dziecko które nie lubi dmuchańców?  Ja nie.

Całość wygląda imponująco. Jeszcze nie byliśmy w tak dużej sali. Każde dziecko spali tu nadmiar energii.

Jak najbardziej polecamy salę zabaw Radocha. Szeroki uśmiech na twarzy dziecka po pobycie tutaj gwarantowany. Nuda nikomu tu nie grozi, a rodzice złapią dodatkową chwilę relaksu.

Nasz film:

Dane kontaktowe:

ul. Dobrawy 42
43-200 Pszczyna

strona internetowa KLIK