Willa Pachówka to pensjonat dla rodzin z dziećmi. Znajduje się na obrzeżach Bukowiny Tatrzańskiej. Usytuowanie willi gwarantuje możliwość relaksu i wypoczynku zimą jak i latem. Stąd blisko do wyciągów, na termy czy Zakopanego, na ukochane Krupówki. W willi spędzamy 3 noclegi. Chłopcy aklimatyzują się bardzo szybko. Poznają wszystkie kąty i próbują mnie wygryźć z sypialni. O nie! Mają swoje łóżko!

Apartament składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni. Wszędzie czysto i przyjemnie.

Słyszymy pukanie do drzwi. Pani Dorota chce nam pokazać gdzie znajduje się bawialnia. Przechodzimy przez jadalnię (jest możliwość zamówienia posiłków) i schodzimy schodami w dół. Chłopcy szaleją w zabawkach.  Potem zaczynają się wędrówki na trasie pokój- bawialnia. Mniej więcej co godzinę zmieniają miejsce pobytu. Z zabawek upodobali sobie najbardziej bujanego konia i karuzelę. Są też bajki na dvd, gry i puzzle. Czy mówiłam już że nie mam cierpliwości do puzzli? No nie mam, a męczyli mnie tu w dodatku trójwymiarowymi.  Ułożyłam połowę i scooby doo mienił mi się w oczach.

Na zewnątrz znajduje się piaskownica i huśtawki. Jednak to leżaki przyciągają największą uwagę. Relaks na świeżym powietrzu z widokiem na Tatry to jest to.

Okolica jest bardzo spokojna. Brak natłoku samochodów, można pospacerować. Chłopcy wszędzie wypatrują koni i skaczą z radości jak jakaś bryczka koło nas przejedzie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Czy bym coś zmieniła? TAK! Następnym razem poproszę o apartament z największym tarasem.

 

Zapraszamy na nasz film z pobytu oraz do obejrzenia zdjęć. Willa Pachówka Zaprasza !!!

Strona internetowa KLIK